W piątek ponownie gościliśmy na Wydziale Chemii UJ w Krakowie, tym razem z powodu uroczystego zakończenia Olimpiad. Nasi absolwenci, Teresa Gandor i Piotr Opała, uzyskali wysokie noty: Teresa została finalistką Olimpiady Ochrony Środowiska i Chemii Zrównoważonego Rozwoju (ale niestety nie mogła nam towarzyszyć z powodu choroby), natomiast Piotr również został finalistą wspomnianej Olimpiady oraz otrzymał tytuł laureata Olimpiady Wiedzy Chemicznej. To ogromne sukcesy naszych chemików! Trzymamy za nich kciuki w przyszłości, niech chemia im sprzyja.
Tylko łezka w oku się kręci
, że to był już ostatni wspólny wyjazd do Krakowa...
Wydział Chemii UJ, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych, Ministerstwo Edukacji Narodowej i edukator.pl dziękujemy za tak cenne inicjatywy, które rozwijają pasje naszych uczniów.
