26 i 27 maja klasa 2a była na wycieczce w Pieninach. Zwiedziliśmy zamki w Niedzicy i Czorsztynie. Płynęliśmy stateczkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Spacerowaliśmy po Koronie Zapory spiętrzającej wody Dunajca.
Drugiego dnia wędrowaliśmy malowniczym Wąwozem Homole. Na zakończenie wycieczki zwiedziliśmy Szczawnicę, miasto uzdrowiskowe nad Grajcarkiem.