W naszej szkole odbył się konkurs pt. "Hodowcy Kryształów". Jego celem było wyhodowanie jak najpiękniejszego kryształu. Wybór związków był dowolny, liczyły się pomysł i estetyka wykonania. Komisja złożona z członków koła "Chemiczne mole" przyznała 1 miejsce Błażejowi Korzekwie (1b), natomiast 2 miejsce zajęli ex aequo: Oliwia Fiołka, Maja Jędruszek oraz Michał Nowicki (1a).
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji.
