W kwietniu 2026 roku Nasza szkoła w akcji „A może nad morze” przeszła 6 439 074 metry, czyli prawie 6 i pół tysiąca kilometrów. Prawie 5 i pół razy odległość nad morze i z powrotem!! W zeszłym roku 4 484 616 m, czyli prawie 2 000 kilometrów mniej.
Poszczególne wyniki wyglądają następująco: klasa Ia -1 221 629 m, Ib - 1 411 829 m, IIa – 717 830 m, IIb – 611 761 m, IIIa – 520 870 m, IIIb – 1 330 255 m, IVa – 6 7060, IVb – 0 m i pracownicy – 557 840 m. Wygrała klasa Ib, drugie miejsce IIIb i trzecie Ia.
Najlepsi z najlepszych indywidualnie: mgr Joanna Malanowicz - 542 340 m, z klasy IIIa Jakub Nowak - 465 030 m, z klasy IIb Mateusz Rduch - 371 590 m i z klasy IIa Emilia Bonczar - 335 500 m.
Ciekawe co będzie w przyszłym roku?
mgr Piotr Wysocki
 
A może na rowerze ?!?
Miesiąc maj poświęcony był w ALO na jazdę na rowerze.
Postanowiliśmy po kwietniowej akcji A może nad morze przerzucić się na rower i w ten sposób pokonywać kolejne kilometry .
Co tydzień uczniowie wybierali kolejne miejsce , do którego starali się dotrzeć .
Ostatecznie po 31 dniach podróży przejechaliśmy 2864 km
i dotarliśmy Mundaka w północnej Hiszpanii.
Wyniki klasowe przedstawiają się w następujący sposób:
1b - 1166 km
2b - 975 km
1a - 382 km
3b - 206 km
pracownicy - 134 km
MISTRZEM SZKOŁY ZOSTAŁ JAKUB CEBULA , który przejechał 758 km
V-ce Mistrzem został Artur Pyka (1b) - 664 km
Wśród dziewczyn najwięcej przejechała:Daria Frankiewicz z 1a -
drugie miejsce Antonina Kosmala (2b)
trzecie miejsce Karolina Kotajny (1b)
Ogromne podziękowania dla Olka Masztalskiego (2b), który był odpowiedzialny za cały nadzór informatyczny
mgr Joanna Malanowicz-Celeban