Konsultacje indywidualne dla rodziców

Każdy czwartek godz. 16.00 – 18.00

Pozostałe dni       zgodnie z potrzebami rodziców, umawiamy się telefonicznie lub mailowo

Najbliższe warsztaty dla rodziców

28 maja 2019 r. (wtorek), godz. 18.00 – 21.00

Biblioteczka rodzica - zapraszam do wypożyczania książek, które mogą być inspiracją dla rodziców.

1. Dweck Carol: Nowa psychologia sukcesu.
  2. Faber Adele, Mazlish Elaine: Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały. Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały.
  3. Faber Adele, Mazlish Elaine: Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole.
  4. Jasper Juul: Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem.
  5. Jasper Juul: Nastolatki. Kiedy kończy się wychowanie.
  6. Kaczmarzyk Marek: Unikat. Biologia wyjątkowości.
  7. Kaczmarzyk Marek: Szkoła neuronów. O nastolatkach, kompromisach i wychowaniu.
  8. Shanker Stuart, Teresa Barker: Self-reg. Jak pomóc dziecku (i sobie) nie dać się stresowi i żyć pełnią życia.
  9. Schulte-Markwort Michael: Wypalone dzieci. O presji osiągnięć i pogoni za sukcesem

Osoby zainteresowane wypożyczeniem zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.