Nasza szkolna reprezentacja uczestnicząca w projekcie "We are green Europe" z programu Erasmus+ bierze obecnie udział w spotkaniu młodzieży w Litwie. Zanim rozpoczęła się wymiana naszym uczniom udało się zwiedzić Wilno.

Krótka relacja z wymiany:

ALO działa na LITWIE 😎

Pozdrawiamy z drugiej mobilności w ramach projektu Erasmus+ „WE ARE THE GREEN EUROPE”. Realizujemy projekt 5R, który rozpoczął się w maju tego roku w szkole partnerskiej w Turcji pod hasłem REFUSE. Nad kolejnym ‚R’ czyli REDUCE, pracujemy wspólnie w urokliwej, niezwykle malowniczej miejscowości Pankruojis. Przez sześć dni szóstka naszych uczniów wraz z koleżankami i kolegami z Litwy, Hiszpanii, Turcji i Rumunii uczestniczy w różnych formach aktywności związanych z ekologią, poznając jednocześnie okolice, tradycje i zwyczaje naszych sąsiadów.