W minioną sobotę gościliśmy w murach ALO kandydatów do klas pierwszych, którzy odwiedzili nas z rodzicami a nawet całymi rodzinami 🙂 Na odwiedzających czekały warsztaty tematyczne przygotowane przez nauczycieli i uczniów. Każdy miał okazję na własnej skórze przekonać się czym zajmują się (również po lekcjach) uczniowie ALO. Była to również z znakomita okazja do rozmowy z Dyrektorką szkoły, nauczycielami oraz uczniami, którzy odpowiadali na wszystkie nawet bardzo szczegółowe pytania.
Mamy nadzieję, że podczas szybko minionych kilku sobotnich godzin udało się nam pokazać naszą społeczność, oddać klimat i atmosferę, jakie panują tu na co dzień oraz zachęcić wszystkich obecnych do aplikowania do ALO 🙂
Dziękujemy gościom za wizytę, do zobaczenia ponownie!
Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom za zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia 🙂