Obiady dla uczniów

Uczniowie Liceum mają możliwość korzystania z obiadów abonamentowych dostarczanych do Szkoły przez firmę ATA S.A., która jest właścicielem marki "Twoje Zdrówko", specjalizującą się w żywieniu dzieci w placówkach oświatowych.

Obiady składające się z zupy i drugiego dania są dostarczane do Szkoły w pojemnikach jednorazowych.

Osoby zainteresowane korzystaniem z obiadów w Szkole powinny wypełnić formularz zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesłać dokumenty na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie, którzy wymagają żywienia specjalistycznego proszeni są o wypełnienie dodatkowo ankiety dietetycznej.