Obiady dla uczniów

Uczniowie Liceum mają możliwość korzystania z obiadów abonamentowych dostarczanych do Szkoły przez firmę ATA S.A., która jest właścicielem marki "Twoje Zdrówko", specjalizującą się w żywieniu dzieci w placówkach oświatowych.

Obiady składające się z zupy i drugiego dania są dostarczane do Szkoły w pojemnikach jednorazowych.

Osoby zainteresowane korzystaniem z obiadów w Szkole powinny wypełnić formularz zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesłać dokumenty na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie, którzy wymagają żywienia specjalistycznego proszeni są o wypełnienie dodatkowo ankiety dietetycznej.

Szkoła nie pośredniczy miedzy firmą ATA S.A a uczniami. W sprawie podpisania umowy, odwołania obiadów itp. uczniowie kontaktują się bezpośrednio z dostawcą posiłków.

Uczniowie będą mogli korzystać z obiadów od 16 września.

Załączniki:
Pobierz plik (001_RODO_zgoda_2019.pdf)Zgoda[ ]179 kB